У побудові міцної держави зі щасливими людьми кожен робить свій посильний внесок. Хтось боронить кордони, хтось волонтерить, хтось навчає, хтось надихає, хтось просто плідно виконує свою роботу і не бере хабарі. Я вірю, що все починається з дитинства, з родини, з перших проб, помилок та любові. Тому цього року, я вирішила привітати всіх з днем незалежності України по своєму - серією семінарів на різноманітні теми з психології виховання дітей. Я переконана, що в щасливих родинах виростають добрі, щірі та успішні особистості! Я щиро хочу, щоб в моїй країні, в моєму місті всі були щасливими!!! Тому запрощую - з 25 серпня, 25 майстер класів на вибір або всі разом. І до того ж, шанувальникам національних традицій знижки від 25% до 57%!!!!

*Знижка 25% надається кожному участнику майстер класу, що завітає у національному українському вбранні/ прочитає вірш українською мовою/заспіває українську пісню

 

Повна вартість одного майстер класу 100 грн.

 

 При оплаті всіх майстер класів одразу, ви отримуєте особисту участь у 25 зазначених майстер класах + аудіо записи всіх 25 майстер класів, навіть якщо ви не будете присутні особисто + по 10 хвилин консультації з дитячим, сімейним психологом, якщо ви не отримали відповідь на майстер класі. 800 грн!!!!

 

При повній вартості: 25 майстер класів по 100 гр = 25*100=2500 грн

При  виконанні умови  * знижка 25% 75*25= 1875 грн

 

При одначасній оплаті всіх майстер класів зі знижкою 57%!!!! = 800 грн!!!

 

Окремо можно придбати аудіо запис будь-якого майстер классу за 100 грн кожний.

Розклад майстер класів

 

В коментарях ви можете залишати свої побажання щодо зручного часу та дати проведення майстер классу, який вас цікавить. Маю на меті, створити для вас комфортні умови для відвідування майстер класів. 

Попередній розклад: кожного вівторка о 18-00 та кожної суботи о 13-00. 

 

Тривалість кожного майстер классу 1-1,5 години. 

1.    "Соціокультурні особливості українського виховання, або чому світовий досвід  не завжди допомагає українським родинам.»

 

2.   « Батьківство вільне від  почуття провини, роздратування та інших неприємних почуттів. Як перестати себе картати та почати поважати».

 

3.    «Як навчити дітей бути незалежними від чужого впливу, оцінювання, гіперконтролю та гіперопіки.»

 

4.   9.09 на  18-00 «Як допомагати дітям, не шкодячи їм, вводити правила не калічучи їх та отримувати задоволення від батьківства»

 

5. «Особливі діти в особливий час. Як зрозуміти своїх дітей та їх призначення у цьому житті.»

 

6.   30.09.на 18-00 «Як організувати навчальний процес, щоб діти добре вчились в школі та по життю».

 

7. « Компьютерна, планшетна, ігрова, залежність. Як не допустити, врятувати і самому не втопитись в океані гаджетів. Користь від інформаційного простору та комп’ютерних ігор, як навчити дітей ставитись до цього, як до корисного інструменту».

 

8. «Розвиток найкращого в дітях. Як виявити та розвинути здібності. Як навчити монетизувати свої таланти»

 

9. «5 принципів позитивного батьківства, що дозволяють батькам заспокоїтись, а дітям бути щасливими». Чарівна паличка на всі випадки виховання.

 

10. "Відмінності у вихованні хлопчиків та дівчаток».

 

11.  «Звідки я тут взявся? Як розповісти дитині про її народження, як говорити на тему статевого виховання, у якому віці доречно починати, чи є кінець цієї розмови?»

 

12. Занадто активний, занадто емоційний, занадто чутливий, занадто боязкий, занадто нічого не боїться. Очікування батьків та реалії сучасних дітей. Коли варто хвилюватись і звертатись за допомогою до психолога, а коли потрібно просто відчепитись від дитини.»

 

13. «Дитячі страхи. Варіанти норми та відхилень. Батьківська роль у формуванні та подоланні дитячих страхів. Як говорити на тему смерті. Культура життя та помирання».

 

14. «Брати та сестри. Як допомогти вашим дітям жити дружно».

 

15. «Чи горить на злодію шапка? Брехня та крадіжки. Як реагувати, якщо це вже сталося. Причини такої поведінки. Як батьки вчать брехати та красти».

 

16. «Як знайти золоту середину в  покараннях. Навіщо, як і за що використовувати покарання.»

 

17. «Як надихнути дитину бути слухняною»

 

18. « Такі різні діти, такі різні батьки. Як підібрати стиль виховання, що підійде саме вашій родині.»

 

19. «Про невеселе з оптимізмом. Родина навпіл очима дітей. Розлучення може бути корисним».

 

20.  « Як допомогти дитині адаптуватися в новому приміщенні, колективі, звикнути до нового одягу, їжі, оточення.»

 

21. «Дитяча мастурбація. Фізіологічні та  психологічні причини. Як усунути та чи варто це робити».

 

22. «Агресивні та тривожні діти – дві сторони однієї медалі. Як батьки можуть допомогти краще психологів».

 

23. « Як навчити дітей відчувати свій особистий простір, захищати його та поважати особистий простір інших».

 

24. «Вікові особливості виховання дітей. Три основні етапи розвитку та формування особистості дитини та відмінності у стилі виховання на кожному з них.»

 

25. «Усвідомлене батьківство. Діти, що народжені в любові. Як готувати себе та вже народжених дітей до поповнення родини. Від зачаття до народження – що важливо знати, щоб народити щасливих дітей».